“A tanfolyam érthetőbb és értelmesebb nem is lehetett volna”
“Jó volt a hangulat, a tanfolyam kellemes legkörben telt, az oktató szimpatikus es erthető volt.”
“Elégedett vagyok, jó alapot adott a vizsgára való felkészülésre.”
“Az oktató felkészült volt és vicces, emellett interaktív és komolyan vette a dolgokat. Jól éreztem magam!”
“Barátságos és jó hangulatú volt a tanfolyam. Az oktató nagyon kedves és segítőkész volt!”
“Vizimentőként boldogan hallgattam az előadást, nagyon szakszerű volt, követhető. Külön öröm, hogy az újraélesztés és az azt megelőző protokoll kellően komolyan volt véve, nem volt hiba, bármilyen pici is, ami ne került volna kijavításra. Köszönöm!”
“Nagyon felkészült és gyakorlott volt az oktató. Nagyon tetszett hogy lelkesedik ezért a szakmáért. Valamint külön szeretném kiemelni hogy a magabiztosságunkat akarta erősíteni, hogy elkezdjünk segíteni (merjünk segíteni) egy bajbajutott emberen. Ez ritka. Nagyon köszönjük az oktatást még egyszer! 😊”
“Szépen, világosan volt az óra felépítve. Először kicsit hosszúnak találtam a 4 órát egy huzamba, de pozitív megfigyelés részemről, hogy hatékonyan haladtunk, sok mindent sikerült ott megtanulnom. A tanár segítőkész volt és minden kérdésemre kielégítő választ adott. A 4 óra alatt megismerhettem különböző mentési technikákat, helyzeteket és remélem, hogy ha szükséges, akkor tudjam használni ezt a tudást, hogy életet mentsek. Összességében nagyon élveztem az órát, nagyon érdekes volt a számomra ez a téma és elgondolkodtató.”
“Fantasztikus volt az oktató, figyelmes, jól felkészült , kedves, és minden kérdésre tudott válaszolni!”
“Nagyon jó oktatást kaptam, az oktató is nagyon felkészült és kedves volt.”
“Nagyon aranyos volt az oktató és sokkal jobb volt az oktatás mint gondoltam volna”